Nabízené služby

Fotomakeup

Focení může být zábavný a vzrušující zážitek. Bez ohledu na to, jaké focení plánujete, mě neváhejte kontaktovat, ať pro vás mohu vytvořit požadovaný make up look.  Během focení je možné vytvořit několik druhů líčení na základě vašeho přání. Mohu zajistit i fotografa.

Cena 700 Kč

Osobní kurz líčení

Máte pocit, že váš každodenní make up je nudný a všední ? Chcete poradit s vaším denním a večerním líčením ? A nebo si přejete vyzkoušet nové produkty, techniky líčení, tipy a triky ? Pak je tento kurz vhodný právě pro vás. Ukážeme si krok za krokem, jak vytvořit make up look, který budete moci využít každý den a jak jej přizpůsobit vhodné příležitosti. Budu se vám věnovat celé 2 hodiny.

Cena 1 100 Kč / osoba

Večerní líčení

Chystáte se na večírek, párty, ples nebo do klubu ? Chcete vypadat skvěle ? Nechte se nalíčit od profesionála. Vytvořím pro vás dokonalé večerní líčení pro speciální příležitost. Je jen na vás, jestli dáte přednost svěžímu přirozenému líčení nebo odvážnějšímu glamour líčení.

Cena 600 Kč
Večerní líčení + lepení řas 700 Kč

Zkouška – svatební líčení

Zkouška svatebního líčení se obvykle rezervuje 6 – 8 týdnů před svatebním dnem. Během zkoušky 1-2 hod. můžeme prodiskutovat všechny vaše přání, představy, které mi pomohou k dosažení vašeho vysněného svatebního makeupu. Pokud máte nějaké fotky z časopisu, vezměte jej  prosím s sebou.

Cena 700 Kč

Svatební líčení

Svatební den je jeden z nejdůležitějších dnů ve vašem životě. Proto je důležité, aby se v tento den nevěsta cítila krásná s perfektním makeupem, který podtrhuje její osobnost a styl. Pracuji s kvalitními produkty, aby vaše tvář zůstala svěží po cely den – noc a vypadala perfektně na fotkách.
Ráda nalíčím družičky, matku nevěsty, ženicha, svatebčany tak,  že každý může vypadat skvěle v tento velký den. Budu se těšit na spolupráci s vámi. Neváhejte mě kontaktovat.

Cena 1 200 Kč
Líčení svatebčanů 500 Kč / osoba